Wilsonart 1573 Frosty White | 60 Matte Finish | 390 Chemsurf HPL | 48"W x 96"L
Only 0 left
SKU
1573-60-390C1
Solid white color laminate design.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 48" x 96" |
| Product Type | 390 Chemsurf |
| Finish | 60 Matte |
| Pattern Name | Frosty White |
| Design | Solids |
| Color Family | White |
| Length | 96" |
| Width | 48" |