Wilsonart 1886K Cote d'Azur | 07 Textured Gloss Finish | 335 Vertical HPL | 48"W x 120"L
Only 0 left
SKU
1886K-7-335C2
A large scale white Cote d'Azur marble design with thick, cool fractures and thin warm veining. Approximate Design Repeat Length*: 49" Approximate Design Repeat Width*: 52"
! SPECIAL ORDER Non-standard option. If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 48" x 120" |
| Product Type | 335 Vertical |
| Finish | 07 Textured Gloss |
| Pattern Name | Cote d'Azur |
| Design | Stones |
| Color Family | White |
| Length | 120" |
| Width | 48" |