Wilsonart 4622 Grey Nebula | 60 Matte Finish | 107 Standard HPL | 30"W x 120"L
Only 0 left
SKU
4622-60-107A2
This Dots & Spots laminate design visual is a white and dark grey tones over a warm grey background.
! SPECIAL ORDER Non-standard option. 30" wide sheets may need to be ordered in increments of (2). If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 30" x 120" |
| Product Type | 107 Standard |
| Finish | 60 Matte |
| Pattern Name | Grey Nebula |
| Design | Particulates |
| Color Family | Black / Grey |
| Length | 120" |
| Width | 30" |