Wilsonart 4726 Milano Quartz | 60 Matte Finish | 390 Chemsurf HPL | 60" x 144"
Only 0 left
SKU
4726-60-390D3
A medium scale granite laminate design. Neutralized tones of soft beige and yellow with a balance of sienna and warm grey hues. Approximate Design Repeat Length*: 49" Approximate Design Repeat Width*: 31"
! SPECIAL ORDER Non-standard option. If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 60" x 144" |
| Product Type | 390 Chemsurf |
| Finish | 60 Matte |
| Pattern Name | Milano Quartz |
| Design | Stones |
| Color Family | Yellow / Gold |
| Length | 144" |
| Width | 60" |