Wilsonart 4882K Oiled Soapstone | 22 Antique Finish | 335 Vertical HPL | 60" x 144"
Only 0 left
SKU
4882K-22-335D3
A soapstone laminate design in a mix of cool grey, charcoal and black with light grey highlights. Approximate Design Repeat Length*: 43" Approximate Design Repeat Width*: 24"
! SPECIAL ORDER Non-standard option. If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 60" x 144" |
| Product Type | 335 Vertical |
| Finish | 22 Antique |
| Pattern Name | Oiled Soapstone |
| Design | Stones |
| Color Family | Black / Grey |
| Length | 144" |
| Width | 60" |