Wilsonart 4885 Green Soapstone | 38 Fine Velvet Finish | 107 Standard HPL | 48" x 144"
Only 0 left
SKU
4885-38-107C3
A soapstone laminate design in a mix of earthy greens with black accents.
! SPECIAL ORDER Non-standard option. If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 48" x 144" |
| Product Type | 107 Standard |
| Finish | 38 Fine Velvet |
| Pattern Name | Green Soapstone |
| Design | Stones |
| Color Family | Green |
| Length | 144" |
| Width | 48" |