Wilsonart 4904K Desert Springs | 01 High Gloss Finish | 350 Postform HPL | 60" x 144"
Only 0 left
SKU
4904K-1-350D3
Varied sizes of light and dark grey quartz laminate design intermix with black particulates and off white mica. These features are highlighted by a light tan and clay color throughout this medium scale granite.
! SPECIAL ORDER Non-standard option. If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 60" x 144" |
| Product Type | 350 Postform |
| Finish | 01 High Gloss |
| Pattern Name | Desert Springs |
| Design | Stones |
| Color Family | Taupe |
| Length | 144" |
| Width | 60" |