Wilsonart 4905K Spicewood Springs | 52 Quarry Finish | 350 Postform HPL | 60" x 120"
Only 0 left
SKU
4905K-52-350D2
Varied sizes of blue-grey quartz laminate design intermix with black particulates and off white mica. These features are highlighted by an amber-orange color throughout this medium scale granite.
! SPECIAL ORDER Non-standard option. If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 60" x 120" |
| Product Type | 350 Postform |
| Finish | 52 Quarry |
| Pattern Name | Spicewood Springs |
| Design | Stones |
| Color Family | Black / Grey |
| Length | 120" |
| Width | 60" |