Wilsonart 4945 Organic Cotton | 60 Matte Finish | 350 Postform HPL | 60" x 144"
Only 0 left
SKU
4945-60-350D3
Low contrast abstract laminate design with white-on-white features as well as grey features.
! SPECIAL ORDER Non-standard option. If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 60" x 144" |
| Product Type | 350 Postform |
| Finish | 60 Matte |
| Pattern Name | Organic Cotton |
| Design | Patterns |
| Color Family | White |
| Length | 144" |
| Width | 60" |