Wilsonart 4954K Italian White di Pesco | 22 Antique Finish | 350 Postform HPL | 30" x 96"
Only 0 left
SKU
4954K-22-350A1
Large scale marble laminate design in light grey with deep brown and white veining. Approximate Design Repeat Width*: 60" Approximate Design Repeat Length*: 36.5"
! SPECIAL ORDER Non-standard option. 30" wide sheets may need to be ordered in increments of (2). If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 30" x 96" |
| Product Type | 350 Postform |
| Finish | 22 Antique |
| Pattern Name | Italian White di Pesco |
| Design | Stones |
| Color Family | Black / Grey |
| Length | 96" |
| Width | 30" |