Wilsonart 4954K Italian White di Pesco | 01 High Gloss Finish + Film | 350 Postform HPL | 60" x 144"
Only 0 left
SKU
4954K-F1-350D3
Large scale marble laminate design in light grey with deep brown and white veining. Approximate Design Repeat Width*: 60" Approximate Design Repeat Length*: 36.5"
! SPECIAL ORDER Non-standard option. If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 60" x 144" |
| Product Type | 350 Postform |
| Finish | 01 High Gloss + Film |
| Pattern Name | Italian White di Pesco |
| Design | Stones |
| Color Family | Black / Grey |
| Length | 144" |
| Width | 60" |