Wilsonart 4987K Leche Vesta | 07 Textured Gloss Finish | 107 Standard HPL | 60" x 144"
Only 0 left
SKU
4987K-7-107D3
Medium scale abstract resembling packed stone with a white background plus grey and black medium size particulates. Approximate Design Repeat Length*: 49.213 Approximate Design Repeat Width*: 62.245
! SPECIAL ORDER Non-standard option. If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 60" x 144" |
| Product Type | 107 Standard |
| Finish | 07 Textured Gloss |
| Pattern Name | Leche Vesta |
| Design | Stones |
| Color Family | White |
| Length | 144" |
| Width | 60" |