Wilsonart 5003K White Cascade | 07 Textured Gloss Finish | 335 Vertical HPL | 48" x 96"
Only 0 left
SKU
5003K-7-335C1
An off-white limestone look with linear directional features in subtle warm and cool neutrals. Approximate Design Repeat Length*: 37" Approximate Design Repeat Width*: 37"
! SPECIAL ORDER Non-standard option. If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 48" x 96" |
| Product Type | 335 Vertical |
| Finish | 07 Textured Gloss |
| Pattern Name | White Cascade |
| Design | Stones |
| Color Family | White |
| Length | 96" |
| Width | 48" |