Wilsonart 5005 Sierra Cascade | 38 Fine Velvet Finish | 107 Standard HPL | 60" x 144"
Only 0 left
SKU
5005-38-107D3
A limestone look in warm grey with linear directional features in shades of grey with hints of caramel. Approximate Design Repeat Length*: 37" Approximate Design Repeat Width*: 37"
! SPECIAL ORDER Non-standard option. If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 60" x 144" |
| Product Type | 107 Standard |
| Finish | 38 Fine Velvet |
| Pattern Name | Sierra Cascade |
| Design | Stones |
| Color Family | Black / Grey |
| Length | 144" |
| Width | 60" |