Wilsonart 5026K Brazilian Grey | 07 Textured Gloss Finish | 350 Postform HPL | 48" x 120"
Only 0 left
SKU
5026K-7-350C2
Brazilian Grey is a Brazilian Arabescato stone design with multiple shades from white to mid-tone grey. The structure has lively flowing movement throughout.
! SPECIAL ORDER Non-standard option. If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 48" x 120" |
| Product Type | 350 Postform |
| Finish | 07 Textured Gloss |
| Pattern Name | Brazilian Grey |
| Design | Stones |
| Color Family | Black / Grey |
| Length | 120" |
| Width | 48" |