Wilsonart 5026K Brazilian Grey | 01 High Gloss Finish + Film | 350 Postform HPL | 60" x 144"
Only 0 left
SKU
5026K-F1-350D3
Brazilian Grey is a Brazilian Arabescato stone design with multiple shades from white to mid-tone grey. The structure has lively flowing movement throughout.
! SPECIAL ORDER Non-standard option. If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Manufacturer SKU | 5026KF-01-350 60 X 144 |
|---|---|
| Brand | Wilsonart |
| Size | 60" x 144" |
| Product Type | 350 Postform |
| Finish | 01 High Gloss + Film |
| Pattern Name | Brazilian Grey |
| Design | Stones |
| Color Family | Black / Grey |
| Length | 144" |
| Width | 60" |