Wilsonart 5029K Ouro Branco | 22 Antique Finish | 350 Postform HPL | 48" x 96"
Only 0 left
SKU
5029K-22-350C1
Ouro Branco is a large scaled, veined Taj Mahal quartzite look in shades of neutral, gold, and white.
! SPECIAL ORDER Non-standard option. If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 48" x 96" |
| Product Type | 350 Postform |
| Finish | 22 Antique |
| Pattern Name | Ouro Branco |
| Design | Patterns |
| Color Family | Neutral |
| Length | 96" |
| Width | 48" |