Wilsonart 5064 Roca Bosco | 38 Fine Velvet Texture Finish | 350 Postform HPL | 60"W x 96"L
Only 0 left
SKU
5064-38-350D1
Roco Bosco is a midtone warm grey richly textured marble with warm cream and bronze veining accents.
! SPECIAL ORDER Non-standard option. If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
8-Sheet Minimum order
| Manufacturer SKU | 5064-38-350 60 X 096 |
|---|---|
| Brand | Wilsonart |
| Size | 60" x 96" |
| Grade | 350 Postform |
| Product Type | 350 Postform |
| Finish | 38 Fine Velvet |
| Pattern # | 5064 |
| Pattern Name | Roca Bosco |
| Design | Stones |
| Color Family | Grey |
| Length | 96" |
| Width | 60" |
| Group | 3 |