Wilsonart 5065K Midtown Concrete | 22 Antique Finish | 350 Postform HPL | 60"W x 96"L
Only 0 left
SKU
5065K-22-350D1
Rift Walnut Char is an overall linear grain with a black stain.
| Manufacturer SKU | 5065K-22-350 60 X 096 |
|---|---|
| Brand | Wilsonart |
| Size | 60" x 96" |
| Grade | 350 Postform |
| Product Type | 350 Postform |
| Finish | 22 Antique |
| Pattern # | 5065K |
| Pattern Name | Midtown Concrete |
| Design | Stones |
| Color Family | Grey |
| Length | 96" |
| Width | 60" |
| Group | 3 |