Wilsonart 6281 Satin Brushed Smoke Aluminum | Deco Metal Finish | 419 Anodized Aluminum Deco Metal | 48" x 120"
Only 0 left
SKU
6281-419C2
Aluminum in short-line brush, satin sheen, medium blue-grey in color. Tonal/Color Variation: Consistent
! SPECIAL ORDER Non-standard option. If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 48" x 120" |
| Product Type | 419 Anodized Aluminum |
| Finish | Deco Metal |
| Pattern Name | Satin Brushed Smoke Aluminum |
| Design | Metal Looks |
| Color Family | Black / Grey |
| Length | 120" |
| Width | 48" |