Wilsonart 7921 Tuscan Walnut | 60 Matte Finish | 604 Fire Rated Vertical HPL | 48" x 96"
Only 0 left
SKU
7921-60-604C1
A straight grain walnut laminate design with subtle planking. Overall color is caramel with golden undertones.
! SPECIAL ORDER Non-standard option. If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 48" x 96" |
| Product Type | 604 Fire Rated Vertical |
| Finish | 60 Matte |
| Pattern Name | Tuscan Walnut |
| Design | Woodgrains |
| Color Family | Amber / Orange |
| Length | 96" |
| Width | 48" |