Berenson Wood Screw | #8 x 1-1/4" | PH#2 Coverhead | Coarse | Sharp | Silver |4174-222
Only 0 left
SKU
BB4174
Berenson Coverhead Wood Screw, #8 Thread, 1-1/4 in L
| Manufacturer SKU | 4174-222 |
|---|---|
| Brand | Berenson |
| Screw Size | #8 x 1-1/4" |
| Screw Length | 1-1/4" |
| Screw Diameter | #8 |
| Drive | PH#2 |
| Finish | Silver |
| Head Type | Coverhead |
| Item Name | Hardware Screw |
| Length | 1-1/4" |
| Point Type | Sharp |
| Thread Size | #10-9 |
| Thread Type | Coarse |
| Type | Coverhead |