Wilsonart D379 Indigo | 60 Matte Finish | 350 Postform HPL | 60" x 120"
Only 0 left
SKU
D379-60-350D2
Solid dark blue color laminate design. This pattern is part of the Wilsonart Contract Collection.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 60" x 120" |
| Product Type | 350 Postform |
| Finish | 60 Matte |
| Pattern Name | Indigo |
| Design | Solids |
| Color Family | Blue |
| Length | 120" |
| Width | 60" |