Wilsonart D403 White Sand | 60 Matte Finish | 350 Postform HPL | 48"W x 96"L
Only 0 left
SKU
D403-60-350C1
Solid neutral with a slight yellow cast laminate design.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 48" x 96" |
| Product Type | 350 Postform |
| Finish | 60 Matte |
| Color Temperature | Warm |
| Pattern # | D403 |
| Pattern Name | White Sand |
| Design | Solids |
| Color Family | White |
| Length | 96" |
| Width | 48" |