Wilsonart D427 Linen | 01 High Gloss Finish + Film | 160 Solicor™ HPL | 48" x 120"
Only 0 left
SKU
D427-F1-160C2
Solid white color laminate design. This pattern is also available in Solicor and Solicor Compact.
! SPECIAL ORDER Non-standard option. If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 48" W x 120" L |
| Product Type | 160 SOLICOR™ |
| Finish | 01 High Gloss + Film |
| Pattern Name | Linen |
| Design | Solids |
| Color Family | White |
| Length | 120" |
| Width | 48" |