Wilsonart D92 Dove Grey | 60 Matte Finish | 350 Postform HPL | 48" x 144"
Only 0 left
SKU
D92-60-350C3
Solid light grey color laminate design.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 48" x 144" |
| Product Type | 350 Postform |
| Finish | 60 Matte |
| Pattern Name | Dove Grey |
| Design | Solids |
| Color Family | Black / Grey |
| Length | 144" |
| Width | 48" |