Quickscrews Hardware Screw | #10 x 3/4" | PH#2 Pan Head | Coarse | Sharp | Zinc | 100/Pack | 7634
Only 0 left
SKU
QS7634
Quickscrews Hinge Edge Screw, #10-9 Thread, Thread Type: Coarse, 3/4 in L, Pan Head, Phillips Drive, Drive Size: #2, Sharp Point, Finish: Zinc, Packaging Quantity: 100/Box
| Manufacturer SKU | 7634 |
|---|---|
| Brand | Quickscrews |
| Screw Size | #10 x 3/4" |
| Screw Length | 3/4" |
| Screw Diameter | #10 |
| Drive | PH#2 |
| Finish | Zinc |
| Head Type | Pan Head |
| Item Name | Hinge Edge Screw |
| Length | 3/4" |
| Point Type | Sharp |
| Thread Size | #10-9 |
| Thread Type | Coarse |