Rev-A-Shelf 4WCCC Craftsman Collection BLUMOTION Bottom Mount Waste Pullout | Single 50 qt | 12" W x 22-3/32" D x 24-1/4" H | Walnut Frame & Black Bin| 4WCCC-WN-1550DM-118MB
Only 0 left
SKU
R4WCCC-WN-1550DM-118MB
Craftsman Collection Single Black 50 Qt. Solid Walnut Bottom Mount Pullout Waste Container w/ Black Accents, (1) Lid and BLUM Soft-Close Slides for 15" Base Cabinets
| Manufacturer SKU | 4WCCC-WN-1550DM-118MB |
|---|---|
| Brand | Rev-A-Shelf |
| Shop Discount Zone | Convenience |
| Capacity | 50 |
| Series | 4WCCC |
| Container Material | Polymer |
| Depth | 22-3/32" |
| Frame Material | Wood |
| Height | 24-1/4" |
| Item Name | Single Pull-Out Waste Container |
| Packaging Quantity | Each |
| Slide Type | BLUMOTION Soft-Close |
| Suitable for | 15 in Base Cabinet |
| Width | 12" |