Rev-A-Shelf 4WCCC Craftsman Collection BLUMOTION Bottom Mount Waste Pullout | Double 32 qt | 20-31/32" W x 22-3/32" D x 20-9/32" H | Walnut Frame & Black Bins | 4WCCC-WN-2432DM-418MB
Only 0 left
SKU
R4WCCC-WN-2432DM-418MB
Craftsman Collection Double Black 32 Qt. Solid Walnut Bottom Mount Pullout Waste Container w/ Black Accents, (2) 32 Qt. Lids, (2) 8 L Compost Bins/Lids and BLUM Soft-Close Slides for 24" Base Cabinets
| Manufacturer SKU | 4WCCC-WN-2432DM-418MB |
|---|---|
| Brand | Rev-A-Shelf |
| Shop Discount Zone | Convenience |
| Series | 4WCCC |
| Container Material | Polymer |
| Depth | 22-3/32" |
| Frame Material | Wood |
| Height | 20-9/32" |
| Item Name | Double Pull-Out Waste Container |
| Packaging Quantity | Each |
| Slide Type | BLUMOTION Soft-Close |
| Suitable for | 24 in Base Cabinet |
| Width | 15" |