Arborite W2001 Natural Artisan Walnut | (CA) Cashmere Finish | 30PL Fire Rated Laminate | 48"W x 96"L
Only 0 left
SKU
W2001-CA-30PLC1
| Manufacturer SKU | 30PLW2001CA48096 |
|---|---|
| Brand | Arborite |
| Size | 48" x 96" |
| Grade | 30PL Fire Rated Laminate |
| Finish | CA Cashmere |
| Pattern # | W2001 |
| Pattern Name | Natural Artisan Walnut |
| Design | Woodgrains |
| Length | 96" |
| Width | 48" |