Arborite W489 Weathered Arcadian Oak | (CW) Casual Wood Finish | A3 Vertical HPL | 48"W x 96"L
Only 0 left
SKU
W489-CW-A3C1
| Manufacturer SKU | A3 2W489CW48096 |
|---|---|
| Brand | Arborite |
| Size | 48" x 96" |
| Grade | A3 Vertical HPL |
| Finish | CW Casual Wood |
| Pattern # | W489 |
| Pattern Name | Weathered Arcadian Oak |
| Design | Woodgrains |
| Length | 96" |
| Width | 48" |