Wilsonart D354SL | Designer White | 1/4" Solid Surface | 60"W x 98"L
Only 0 left
SKU
D354SL-25D1
Solid white color.
| Manufacturer SKU | D354SL-25 60 X 98 |
|---|---|
| Pattern # | D354SL |
| Brand | Wilsonart |
| Pattern Name | Designer White |
| Color Temperature | Cool |
| Design | Solids |
| Color Family | White |
| Length | 98" |
| Width | 60" |
| Thickness | 1/4" |
| Size | 60" W x 98" L |