Wilsonart Y0454K Galileo | 05 Timbergrain Finish | 372 VDL Postform HPL | 60"W x 144"L
Only 0 left
SKU
Y0454K-7-372D3
Rift Walnut Char is an overall linear grain with a black stain.
| Manufacturer SKU | Y0454K-07-372 60 X 144 |
|---|---|
| Brand | Wilsonart |
| Size | 60" x 144" |
| Product Type | 372 VDL Postform HPL |
| Finish | 05 Timbergrain |
| Pattern # | YS025K |
| Pattern Name | Rift Walnut Char |
| Design | Woodgrains |
| Color Family | Black |
| Length | 144" |
| Width | 60" |
| Group | 3 |