Wilsonart 1573 Frosty White | 60 Matte Finish | 350 Postform HPL | 36"W x 96"L
Only 0 left
SKU
1573-60-350B1
Solid white color laminate design.
| Manufacturer SKU | 1573603503696 |
|---|---|
| Brand | Wilsonart |
| Size | 36" x 96" |
| Product Type | 350 Postform |
| Finish | 60 Matte |
| Color Temperature | Warm |
| Pattern # | 1573 |
| Pattern Name | Frosty White |
| Design | Solids |
| Color Family | White |
| Length | 96" |
| Width | 36" |