Wilsonart 1573 Frosty White | 95 Lab Grade Finish | 568 Compact HPL | 1/2" x 48"W x 120"L
Only 0 left
SKU
1573-95-568C2
Solid white color laminate design.
! SPECIAL ORDER Non-standard option. If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 48" W x 120" L |
| Product Type | 568 Compact HPL: 1/2" |
| Finish | 95 Lab Grade |
| Pattern Name | Frosty White |
| Design | Solids |
| Color Family | White |
| Length | 120" |
| Width | 48" |