Wilsonart 3181 Fossil | .024" Cabinet Liner | 48"W x 96"L
Only 0 left
SKU
3181-65-184C1
Finish your cabinetry with Wilsonart Fossil cabinet liner. Available in 48"W x 96"L paper core sheets, at .024" thickness, with a phenolic resin for a smooth aesthetic.
| Manufacturer SKU | 3181-65-184 48 X 096 |
|---|---|
| Brand | Wilsonart |
| Size | 48" x 96" |
| Pattern # | 3181 |
| Pattern Name | Fossil |
| Design | Solids |
| Color Family | Black / Grey |
| Length | 96" |
| Width | 48" |