Wilsonart 6252 Matte Natural Aluminum | Deco Metal Finish | 419 Anodized Aluminum Deco Metal | 48" x 96"
Only 0 left
SKU
6252-419C1
Aluminum in subtle short-line brush, matte sheen, cool silver in color. Tonal/Color Variation: Consistent
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 48" x 96" |
| Product Type | 419 Anodized Aluminum |
| Finish | Deco Metal |
| Pattern Name | Matte Natural Aluminum |
| Design | Metal Looks |
| Color Family | Black / Grey |
| Length | 96" |
| Width | 48" |