Wilsonart D92K Dove Grey | 28 Gloss Line Finish | 161 Solicor™ HPL | 48" x 96"
Only 0 left
SKU
D92K-28-161C1
Solid light grey color laminate design.
! SPECIAL ORDER Non-standard option. If not in stock locally allow approximately a 2-week lead time for delivery. 24-hour window to cancel special order laminate.
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 48" W x 96" L |
| Product Type | 161 SOLICOR™ |
| Finish | 28 Gloss Line |
| Pattern Name | Dove Grey |
| Design | Solids |
| Color Family | Black / Grey |
| Length | 96" |
| Width | 48" |