Kesseböhmer DISPENSA BPO Pullout Kit | 8" W, 24" to 32" H | 2-Shelf ARENA classic | Frame Set: Silver | Shelf Set: Chrome Frame/Maple Deck
Only 0 left
SKU
KE-BPO2-AR-8-CR/MP-2
DISPENSA BPO is a door-mounted, full height, 2-shelf base organizer featuring easy close SoftStopp. Chrome frame with Maple melamine and chrome accented shelves. Anti-slip Arena coating on shelves helps keep everything in its place.
| Brand | Kessebohmer Clever Storage |
|---|---|
| Cabinet Opening | 8-1/2"W x 22"D |
| Collection | DISPENSA BPO |
| Color/Finish | Chrome |
| Depth | 22" |
| Height | 4-1/8" |
| Item Name | Base Pull-Out Frame Set |
| Slide Type | Soft-Close |
| Width | 8" |