Wilsonart L6447 Ribboned Satin Brushed Aged Gold | Deco Metal Finish | 408 Deco Metal | 48" x 96"
Only 0 left
SKU
L6447-408C1
Gold in color with a warm brown undertone in a satin sheen with a long-line brush featured in an irregular corrugated texture. Tonal/Color Variation: Consistent
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 48" x 96" |
| Product Type | 408 Metal Laminates |
| Finish | Deco Metal |
| Pattern Name | Ribboned Satin Brushed Aged Gold |
| Design | Metal Looks |
| Color Family | Yellow / Gold |
| Length | 96" |
| Width | 48" |