Wilsonart L6453 Rough Cut | Deco Metal Finish | 408 Deco Metal | 48" x 96"
Only 0 left
SKU
L6453-408C1
Blackened silver woodgrain featuring planks and cross-grain saw marks reminiscent of aged barnwood. Tonal/Color Variation: Consistent
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 48" x 96" |
| Product Type | 408 Metal Laminates |
| Finish | Deco Metal |
| Pattern Name | Rough Cut |
| Design | Metal Looks |
| Color Family | Black / Grey |
| Length | 96" |
| Width | 48" |