Wilsonart L6455 Hot Tin Roof | Deco Metal Finish | 408 Deco Metal | 48" x 96"
Only 0 left
SKU
L6455-408C1
Artistically crafted to look like copper with striations of extensive varying hues within the sheet and from sheet to sheet. Tonal/Color Variation: Extensive
| Brand | Wilsonart |
|---|---|
| Size | 48" x 96" |
| Product Type | 408 Metal Laminates |
| Finish | Deco Metal |
| Pattern Name | Hot Tin Roof |
| Design | Metal Looks |
| Color Family | Amber / Orange |
| Length | 96" |
| Width | 48" |