Wilsonart Q1024 Sea Ice | 2cm Quartz | 65"W x 130"L
Only 0 left
SKU
Q1024-3-2CM-65X130
Sea Ice is a bright solid white quartz. Beyond contemporary, it's timeless.
! Working with quartz should only be done with appropriate wet cutting tools and all necessary personal protective equipment. Learn More
| Manufacturer SKU | Q1024306265130 |
|---|---|
| Pattern # | Q1024 |
| Brand | Wilsonart |
| Pattern Name | Sea Ice |
| Group | 3 |
| Price Range | $$$ |
| Stock Status | Home Collection |
| Color Temperature | Neutral |
| Design | Solids |
| Color Family | White |
| Length | 130" |
| Width | 65" |
| Thickness | 2cm |
| Size | 65" W x 130" L |