Cleaf B011 White Scultura | Scultura Texture | 5/16" Board | 81-1/2"W x 110-1/4"L
Only 0 left
SKU
SI-TSS-BOARD-B011-F-8MM
| Manufacturer SKU | TX08B0110SCFB01100EF5030A |
|---|---|
| Brand | Cleaf |
| Size | 81-1/2" x 110-1/4" |
| Thickness | 5/16" |
| Finish | Scultura |
| Color | White |
| Color Temperature | Warm |
| Pattern # | B011 |
| Pattern Name | White Scultura |
| Design | Patterns |
| Color Family | White |
| Face Texture | Scultura |
| Back Texture | Fiocco |
| Panel Thickness | 5/16" (≈8mm) |
| Length | 110-1/4" |
| Width | 81-1/2" |
| Item Name | TSS Panel |