Cleaf B011 White Scultura | Scultura Texture | 3/4" Board | 81-1/2"W x 110-1/4"L
Only 0 left
SKU
SI-TSS-BOARD-B011-F
| Manufacturer SKU | TX19B0110SCFB01100EF5030 |
|---|---|
| Brand | Cleaf |
| Size | 81-1/2" x 110-1/4" |
| Thickness | 3/4" |
| Finish | Scultura |
| Color | White |
| Color Temperature | Warm |
| Pattern # | B011 |
| Pattern Name | White Scultura |
| Design | Patterns |
| Color Family | White |
| Face Texture | Scultura |
| Back Texture | Fiocco |
| Panel Thickness | 3/4" (≈19mm) |
| Length | 110-1/4" |
| Width | 81-1/2" |
| Item Name | TSS Panel |