Cleaf FC32 Nuragus | Alpaca Texture | 3/4" Board | 81-1/2"W x 110-1/4"L
Only 0 left
SKU
SI-TSS-BOARD-FC32
| Manufacturer SKU | NTX19APFC32APFC320C02802 |
|---|---|
| Brand | Cleaf |
| Size | 81-1/2" x 110-1/4" |
| Thickness | 3/4" |
| Finish | Alpaca |
| Pattern # | FC32 |
| Pattern Name | Nuragus |
| Face Texture | Alpaca |
| Panel Thickness | 3/4" (≈19mm) |
| Length | 110-1/4" |
| Width | 81-1/2" |
| Item Name | TSS Panel |