Cleaf S028 Lounge Brown | Azimut Texture | 18mm Board | 81-1/2"W x 110-1/4"L
Only 0 left
SKU
SI-TSS-BOARD-S028-E-18MM
| Manufacturer SKU | TF18S0280AM2S02800E22099A |
|---|---|
| Brand | Cleaf |
| Size | 81-1/2" x 110-1/4" |
| Thickness | 5/8 |
| Finish | Azimut |
| Color | Lounge Brown |
| Color Temperature | Warm |
| Pattern # | S028 |
| Pattern Name | Lounge Brown |
| Design | Woodgrains |
| Color Family | Brown |
| Face Texture | Azimut |
| Back Texture | Fiocco |
| Length | 110-1/4" |
| Width | 81-1/2" |
| Item Name | TSS Panel |