Wilsonart 9115GS | Zen Grey | 1/2" Solid Surface | 30"W x 144"L
Only 0 left
SKU
9115GS-51A3
A medium toned grey background with small darker grey and clear particulates.
| Manufacturer SKU | 9115GS-51 30 X 144 |
|---|---|
| Pattern # | 9115GS |
| Brand | Wilsonart |
| Pattern Name | Zen Grey |
| Color Temperature | Cool |
| Design | Small Scale |
| Color Family | Grey |
| Length | 144" |
| Width | 30" |
| Thickness | 1/2" |
| Size | 30" W x 144" L |